Barbora Gregušová Blog

Zdravím, milí čitatelia, dlho som premýšľala, ako som napísala tento príspevok, nehnevajte sa na mňa. Chápem, že niektorým to môže pripadať čudné, ale dúfam, že pochopíte, prečo som to urobila.Tu si môžete prečítať dobrý článok o Titan Gel - skutočný názor lekára, a potom pokračovať v mojom príbehu, ktorý je oveľa zaujímavejší.

Manžel a ja sme šťastne svoji už 5 rokov. Máme báječný vzťah a skvelý intímny život. Ale nebolo to tak vždy. Milujem ho a neviem si predstaviť svoj život bez neho, ale pred 3 rokmi bolo v našom intímnom živote veľa čo zlepšovať. Bolo to kvôli tomu, že jeho penis meral iba 10 cm. Mali sme sa veľmi radi, ale sex bol príšerný.


Pred zväčšením penisu

Čítali sme odporúčania na internete, skúšali Kamasutru, ale všetko márne. Na veľkosti jednoducho záležalo, ani som ho necítila a o orgasmu som mohla len snívať. Za 2 roky vzťahu som nikdy nedosiahla orgasm bez dodatočnej stimulácie. Masturbácia pre mňa bol väčší zážitok ako sex. Manžel videl, že nie som spokojná a spôsobovalo mu to škody na sebavedomie. A to všetko kvôli tomu, že dĺžka a šírka jeho penisu boli úplne nedostatočné.

Začali sme sa s manželom odcudzovať a city boli menej intenzívne. Zostával v práci dlhšie a trávil veľa času s priateľmi. Sex sa stal pre nás oboch utrpením. Vôbec som si to neužila, manžel sa prestal snažiť, rýchlo si to odbil a šiel spať. Nevedela som, čo mám robiť, ale iste som vedela, že sa naše manželstvo rozpadá a že sme na ceste k rozvodu.

Začala som byť náladovejšia, a pretože som nebola spokojná v posteli, začala som ventilovať svoje podráždenie na ostatných ľuďoch, čo ovplyvnilo moje vzťahy s rodinou, ale aj v práci. Spolupracovníci sa mi vyhýbali, pretože mali strach z mojich reakcií.

Požiadala som svoje kamarátky o veľkosť penisu ich manželov. Každá odpoveď bola iná - niektoré mali šťastie, iné podvádzali, aby dostali, čo potrebovali, a niektoré jednoducho trpeli jeho "13 cm radosti", alebo so mnou jednoducho nechceli zdieľať, že ho podvádzajú. Všeobecne možno povedať, že všetky rady by sa zmestili do 3 kategórií. Buď trp a prepadni sa hlbšie do depresie, alebo tajne spi s muži s veľkými penismi, alebo sa rozveď.

S Titan Gel

Už som začínala myslieť na podvádzanie, ale nakoniec som našla cestu von z tejto situácie. Spolu a manželom sme začali skúmať spôsoby, ako zväčšiť jeho penis. Najprv sme sa zamerali na chirurgické zákroky na zväčšenie penisu, ale pri pohľade na ceny sme túto myšlienku rýchlo opustili. A manžel tiež hovoril, že operácia nie je najlepší nápad, že sa bojí o svoj penis. Začali sme hľadať ďalšie možnosti a čítať súvisiace fóra, snažili sme sa mnohými rôznymi spôsobmi, ale všetko márne.

V zúfalstve som požiadala o radu šťastne vydatú kamarátku. Pozorne vypočula moje problémy a starosti a povedala, že oni mali s manželom podobný problém. Našla riešenie po prečítaní blogu na internete, ktorý napísala dievča. Pošepkala mi do ucha, že potom, čo jej manžel začal používať tento liek, jeho penis veľmi vyrástol a teraz sa vzruší, aj keď na neho len myslí!

Najskôr som sa smiala, ale potom som o tom začala premýšľať ... Keď som prišla domov, začala som na internete hľadať informácie. Bolo tam veľa názorov a odporúčaní. Zistila som, že nie som sama, kto má taký problém. A jednoducho nemôžem udržať v tajnosti, ako som vyriešila naše problémy. Mali sme veľké šťastie, že som narazila na článok o spôsobe zväčšenie penisu - Titan Gel

.

Okamžite som sa rozhodla a objednala, bez toho aby som o tom manželovi povedala. Dodanie bolo rýchle, po 2 dňoch som bola šťastnou majiteľkou tohto gélu. Najťažšie bolo presvedčiť môjho manžela, aby to skúsil. Dlho odmietal, bez ohľadu na to, ako veľmi som sa snažila, obával sa, že sa to len zhorší. Ale už po prvom použití som pocítila rozdiel, jeho erekcia bola ihneď silnejšia. Môj manžel používa gél len raz denne a výsledky sa dostavili veľmi rýchlo.

Rozhodla som sa zistiť, ako tento gél funguje, a je to celkom jednoduché. Zložky gélu zahrnujú zvláštne fermenty, ktoré postupne a bezbolestne, a čo je najdôležitejšie - bezpečne, vyťahujú penilné tkanivo, spolu s kavenóznymi telieskami, čím sa penis zväčšuje v dĺžke i šírke. A to všetko je dosiahnuté použitím iba prírodných zložiek. Prirodzený prírastok je nevratný.

Presne o mesiac neskôr jeho nástroj získal požadovanú veľkosť, vyrástol na 20 cm, čo bolo pre mňa viac než dosť. Okrem veľkosti manžel tiež vydržal dlhšie. Stal sa z neho naozaj dobrý milenec a prestal až vtedy, keď som bola úplne vyčerpaná z viacnásobných orgazmov. Naviac je jeho erekcie tvrdá a trvá 2-3 hodiny.

.

Náš rodinný život sa stal úplne úžasným. Všetky naše hádky skončili, bola som pokojná a vyrovnaná. Môj manžel sa cítil istý sám sebou, jeho sebaúcta silnela a čoskoro bol v práci povýšený. A každý večer doma ma potešil v posteli. A za to všetko ďakujem Titan Gel!

Objednajte teraz

Komentáre

Ildikó Petrík

Vďaka za článok, určite to vyskúšam.

12
0
REPLY

Győri Zoltán

To fakt dievčatám toľko záleží na veľkosti?

14
0
REPLY

Barbora Gregušová

Je mi ľúto, ale áno. Ale ak máš aspoň 16-20 cm, potom sa nemusíš báť. Aj keď niektoré z mojich kamarátok preferujú dlhšie nástroje

11
0
REPLY

Rózsár Tibor

Myslel som, že je dôležitejšie použitie a nie veľkosť...

8
0
REPLY

Barbora Gregušová

Keď nie je čo použiť, tak na veľkosti fakt záleží...

5
0
REPLY

Szilard Laszlo

Kamarát býva v Spojených štátoch a hovoril, že tam je gél veľa obľúbený už dlho

11
0
REPLY

Anett Daňková

Plne súhlasím s autorkou. Žila som s chalanom asi rok alebo tak nejako, a jeho penis mal 12 cm, po dlhom trápení som ho nechala a našla si nového chlapa a život pre mňa začal!

18
0
REPLY

Ján Práznovský

Som so svojimi 13 cm spokojný a hlavne je viem používať.

1
15
REPLY

Renáta Kinczerová

Alebo je tvoje dievča dobré v predstieranie orgazmov.

17
0
REPLY

Veronika Leporisova Ondroušeková

Dva roky som žila s mužom s malým penisom, a myslela som, že to, čo mám v posteli, je to najlepšie. Nedávno sme sa rozišli a teraz mám nového priateľa s 18 cm. Konečne viem, čo je orgazmus!

12
0
REPLY

Réka Anyalai

Môj priateľ tiež začal používať Titan Gel, najprv si ho kúpil len tak pre zábavu. Ale výsledok bol ohromujúci, a absolvoval kompletné kúru. Som viac než spokojná.

6
0
REPLY

Barbora Gregušová

Úplne súhlasím!

16
0
REPLY

Miroslav Szabó

Hanbil som sa za svoj menší penis, ale nedávno som vyskúšal Titan Gel a teraz mi dievčatá volajú jedna za druhou.

7
0
REPLY

Barbora Gregušová

Zmeňte si telefónne číslo, až si nájdete priateľku, pretože to bude určite žiarliťJ

12
0
REPLY

Aurel Zsittnyan

Už som si objednal a nemôžem sa dočkať balíčka!

2
0
REPLY

Kulcsár Péter

Objavil som túto vec už pred dlhou dobou a všetkým to odporúčam. Aj keď bez konkurencie by mi asi bolo lepšie J

4
0
REPLY

Zuzana Csobonyeiova

Rozmýšľam, že by som objednala pre manžela ...

5
0
REPLY

Barbora Gregušová

Nemusíte premýšľať, stačí len objednať!

2
0
REPLY

Objednajte teraz

More Interesting

#1 povećanja penisa

Barbora 05/14/2016
Comments 16

#1 no aumento do pénis

Barbora 05/12/2016
Comments 14

№ 1 увеличаване на пениса

Barbora 05/12/2016
Comments 14

técnica #1 para alargar el pene

Barbora 05/18/2016
Comments 10

#1 penisvergroting

Barbora 05/12/2016
Comments 11

#1 sa pagpapalaki ng buto

Barbora 05/12/2016
Comments 18

#1 agrandissement de pénis

Barbora 05/11/2016
Comments 21

Nummer 1 der Penisverlängerung

Barbora 05/14/2016
Comments 12

#1 αύξηση πέους

Barbora 05/17/2016
Comments 18

legjobb pénisznagyobbító

Barbora 05/12/2016
Comments 17

allungamento del pene #1

Barbora 05/15/2016
Comments 14

ペニス増大#1

Barbora 05/15/2016
Comments 12

#1 no aumento do pénis

Barbora 05/11/2016
Comments 11

Nr. 1 în mărirea penisului

Barbora 05/12/2016
Comments 23

środek nr 1 na powiększanie penisa

Barbora 05/12/2016
Comments 14

#1 povećanja penisa

Barbora 05/12/2016
Comments 14

# Zväčšenie penisu 1

Barbora 05/12/2016
Comments 14

alargamiento del pene Nº 1

Barbora 05/12/2016
Comments 22

ผลิตภัณฑ์เพิ่มขนาดอวัยวะเพศอันดับ 1

Barbora 05/12/2016
Comments 11

1 numaralı penis büyütme

Barbora 05/12/2016
Comments 12

sản phẩm kéo dài kích cỡ dương vật số 1

Barbora 05/12/2016
Comments 11

BLOGGERS ONLINE

and 136 more without avatar