Selen İpek Blog

Merhaba sevgili okuyucularım. Uzun bir süredir bu yazıyı yazmayı düşünmüştüm. Umarım bana kızmazsınız. Benim bu davranışımın pek çok insana göre garip gelebileceğinin farkındayım, ama bunu neden yaptığımı anlayacağınızı ümit ediyorum.

Kocamla ben 5 senedir mutlu bir şekilde evliyiz. Mükemmel bir ilişkimiz ve oldukça samimi bir hayatımız var. Ama bu her zaman böyle değildi. Onu gerçekten seviyorum ve hayatımı onsuz düşünemiyorum, ama 3 sene önce ilişkimizde iyileştirilmesi gereken şeyler vardı. Bunun başlıca nedeni onun penisinin sadece 10 cm olmasıydı. Birbirimize karşı çok tutkuluyduk, ama seks tek kelimeyle berbattı.

Penis büyüme öncesinde

Kocam ve ben internette önerileri okuduk, Kama Sutra’yı karıştırdık ve bir dizi forumu inceledik, ama nafile. Gördük ki büyüklüğün gerçekten bir önemi var ve ben onu içimde hissedemiyordum bile. Bu nedenle de orgazm yaşamak sadece bir hayaldi. İlişkimizin ilk 2 senesinde ek uyarım olmadan bir kere bile orgazm yaşamadım. Cinsel ilişkiden çok mastürbasyondan tatmin oluyordum. Kocam da tatmin olmadığımı anladı ve bu durum onun benlik saygısında onarılamaz bir yaraya neden oldu. Bütün bunlar onun penisinin uzunluğunun ve kalınlığının yetersiz olmasından kaynaklanıyordu.

Kocamla aram açılmaya başladı ve hislerimiz daha az yoğun bir hal aldı. Kendisi daha uzun saatler işte kalmaya ve arkadaşlarıyla daha fazla vakit geçirmeye başladı. Seks her ikimiz için de işkence halini aldı. Seksten hiç zevk almıyordum ve kocam yatak odasında artık adeta pes etmişti ve çok çabuk boşalıyordu. Ne yapacağımı bilemez hale gelmiştim. Yuvamızın kesin olarak yıkılmak üzere olduğundan ve boşanmaya doğru yol aldığımızdan emindim.

Sinirlerim gerilmişti, yatak odasında hiçbir zevk almıyordum, hıncımı başkalarından çıkarıyordum ve bu da sırf ailemle değil, aynı zamanda iş yerinde de ilişkilerimi bozuyordu. İş arkadaşlarım benim tepkimden korktukları için benden uzak durmaya başladılar.

Arkadaşlarıma onların kocalarının penislerinin büyüklüklerini sormaya başladım. Aldığım cevaplar hep farklıydı. Bazıları bu konuda daha şanslıydı, bazılarıysa kendilerini tatmin edebilmek için kocalarını aldatıyorlardı, bazılarıysa kocalarının 13 santimlik penislerinden çok memnun olduklarını söylüyorlardı veya kocalarını aldattıklarını itiraf etmek istemiyorlardı. Genel olarak, çıkardığım sonuçları 3 kategoride toplayabilirim. Kadınlar ya çukurun derinliklerine düşmeye devam ediyor, ya gizlice büyük penisli erkeklerle yatıyor, ya da boşanıyor.

Titan Gel işe yarıyor

Kocamı aldatmayı düşünmeye başlamıştım bile, ama bunu yapmadan önce bir çıkış yolu buluverdim. Kocamla birlikte onun malını büyütmek için yollar aradık. İlk olarak penis büyütme ameliyatı seçeneklerini inceledik, ama fiyatları gördükten sonra bunu tekrar düşündük ve bu fikirden vazgeçtik. Ayrıca kocam bundan korktuğu için ameliyat zaten en iyi seçenek değildir. Başka seçenler araştırmaya başladık ve ilgili forumları okuduk, pek çok farklı yöntem denedik, ama hepsi boşunaydı.

Çaresizlik içerisinde, mutlu bir evliliği olan bir arkadaşımdan tavsiye istedim. Kendisi benim sorunlarımı ve endişelerimi dikkatlice dinledi ve kendisinin de kocasıyla benzer bir sorun yaşadığını söyledi. Ama kendisi internette bir kadın tarafından yazılan bir blog yazısını okuduktan sonra bir çözüm bulmuş. Arkadaşım kocasının da söz konusu şeyi kullanmaya başladığını kulağıma fısıldadı. Kocasının siki inanılmaz büyümüş ve kendisi artık sırf onun sikini gözünün önünde canlandırdığı zaman bile azıyormuş!

Bunu duyunca başta güldüm, ama daha sonra da bu çözümü ciddi olarak düşünmeye başladım… Eve dönünce internette bunun hakkında bilgi aramaya başladım. Pek çok inceleme ve öneri mevcuttu. O an anladım ki bu sorunla karşılaşan tek kişi ben değildim. Bu sorunu nasıl çözdüğümü artık sır olarak saklayamayacağım. Şans eseri internette bir penis büyütme yöntemi hakkında bir makaleye rastladık – bu yöntemin adı Titan Gel.

O an hemen bir karar aldım ve bundan kocama bahsetmeden sipariş verdim. Teslimat gayet hızlı oldu, siparişi verdikten 2 gün sonra bu jel elime geçti. İşin en zor kısmı kocamı bunu denemeye ikna etmek oldu. Ne denediysem deneyeyim, kendisi uzun bir süre bunu kullanmayı reddetti. Bunun işi daha da kötüleştireceğine inanıyordu. Ama bunu kullanmaya başladığı daha ilk seferde bile ben farkı hissettim. Onun ereksiyonu anında daha güçlü oldu. Kocam bu jeli sadece günde bir kere kullandı ve çok çabuk sonuç elde etti.

Bu jelin nasıl işlediğini öğrenmeye karar verdim ve bu düşündüğümden daha kolay oldu. Bu jeldeki bileşenler arasında zamanla ve acısız bir şekilde ve bundan da önemlisi, güvenli bir şekilde penil dokuyu ve kavernöz organları geren ve böylece penisi hem uzunluk, hem de genişlik açısından geren özel fermentler içermekte. Bütün bunlar sadece doğal bileşenler aracılığıyla elde edilmekte. Bu doğal büyüme geri dönüşü olmayan sonuçlar sağlamakta.

Tam olarak bir ay sonra, onun malı arzu edilen büyüklüğe, 20 santime ulaştı. Bu benim için fazlasıyla yeterliydi. Büyüklüğüne ilaveten, kocam aynı zamanda yatakta da daha uzun dayanmaya başladı. Beni çok güzel sikmeye başladı ve ancak çoklu orgazmlardan pestilim çıktıktan sonra boşalmaya başladı. Daha da ötesi, ereksiyonu taş gibi oldu ve 2-3 saat bu sertliğini koruyabiliyor.

Bundan sonra aile hayatımız tek kelimeyle mükemmel bir hal aldı. Kavgalarımız son buldu, ben daha sakin ve dengeli bir ruh haline sahip oldum. Kocamın kendini güveni yerine geldi ve bir süre sonra bunun sonucunda iş yerinde terfi etti. Beni her gece yatakta tatmin etmeye devam etti. Bütün bunlar için çok teşekkürler, Titan Gel!

Şimdi Sipariş Edin

Yorumlar

Gamze Canan

Makale için teşekkürler. Bunu mutlaka deneyeceğim.

12
0
REPLY

Kamuran Deniz

Kızlar için büyüklük o kadar önemli mi?

14
0
REPLY

Selen İpek

Üzülerek söylüyorum ki bunun cevabı evet. Eğer penisin 16-20 cm aralığındaysa, o zaman endişelenecek bir şeyin yok. Ama elbette tanıdığım bazı kızlar bundan da uzun malı tercih ediyorlar.

11
0
REPLY

Ersin Demirel

Büyüklüğündense onu nasıl kullandığının daha önemli olduğunu sanıyordum…

8
0
REPLY

Selen İpek

Tabi eğer kullanacak bir şeyin varsa… büyüklüğün gerçekten önemi var!

5
0
REPLY

Yavuz Selim Camuşcu

Benim bir arkadaşım Amerika’da yaşıyor ve bu ürünün orada uzun bir süredir popüler olduğunu söyledi.

11
0
REPLY

Alev Çankaya Sezgin

Makalenin yazarını tüm kalbimle destekliyorum. Ben de bir erkekle bir buçuk sene kadar yaşadım ve onun malı 12 cm büyüklüğündeydi. Bu işkenceden sonra onu bıraktım ve başka bir erkek buldum. Hayat bunun ardından benim için yeniden başladı!

18
0
REPLY

Emrah Gezgen

Ben 13 santimlik malımdan gayet memnunum. Ben bunu kullanmasını biliyorum.

1
15
REPLY

Nilsu Kikiş

Ya da birlikte olduğun kız çok iyi orgazm taklidi yapıyor olabilir.

17
0
REPLY

Naz Aslı

İki sene boyunca ufak penisli bir erkekle birlikte yaşadım ve onun bana sağladığının elde edebileceğimin en iyisi olduğunu düşündüm. Kısa bir süre önce ayrıldık ve şimdi başka bir erkekle beraberim ve onun malı 18 cm büyüklüğünde. Anladım ki ben orgazm neymiş bilmiyormuşum!

12
0
REPLY

Elif Erer

Benim erkek arkadaşım da Titan Gel kullanmaya başladı. Başta bunu sırf denemek için, eğlencesine satın aldı. Ama gerçekten kayda değer sonuç elde edince buna tam olarak devam etmeye karar verdi. Şimdi ondan fazlasıyla memnunum.

6
0
REPLY

Selen İpek

Tamamen katılıyorum!

16
0
REPLY

Ferdi Ergun

Ben penisimin büyüklüğü nedeniyle utanıyordum, ama geçenlerde ben de Titan Gel’i denedim ve şimdi kızlar beni sürekli olarak arıyor.

7
0
REPLY

Selen İpek

Benden sana tavsiye, birlikte olmak istediğin kızı bulunca telefon numaranı değiştir, yoksa kesin çok kıskanır. :)

12
0
REPLY

Ali Şahin

Ben sipariş ettim bile. Elime geçmesini dört gözle bekliyorum!

2
0
REPLY

Mehmet Sibak

Ben bunu uzun bir süre önce keşfettim ve herkese önerdim. Aslında bu kadar yaymasaymışım daha az rakibim olurmuş. :)

4
0
REPLY

Sevde Şen

Ben de erkeğim için sipariş etmeyi düşünüyorum…

5
0
REPLY

Selen İpek

Düşünmen gerekmiyor, tek yapman gereken sipariş etmek!

2
0
REPLY

Şimdi Sipariş Edin

More Interesting

#1 povećanja penisa

Selen İpek 05/14/2016
Comments 16

#1 no aumento do pénis

Selen İpek 05/12/2016
Comments 14

№ 1 увеличаване на пениса

Selen İpek 05/12/2016
Comments 14

técnica #1 para alargar el pene

Selen İpek 05/18/2016
Comments 10

#1 penisvergroting

Selen İpek 05/12/2016
Comments 11

#1 sa pagpapalaki ng buto

Selen İpek 05/12/2016
Comments 18

#1 agrandissement de pénis

Selen İpek 05/11/2016
Comments 21

Nummer 1 der Penisverlängerung

Selen İpek 05/14/2016
Comments 12

#1 αύξηση πέους

Selen İpek 05/17/2016
Comments 18

legjobb pénisznagyobbító

Selen İpek 05/12/2016
Comments 17

allungamento del pene #1

Selen İpek 05/15/2016
Comments 14

ペニス増大#1

Selen İpek 05/15/2016
Comments 12

#1 no aumento do pénis

Selen İpek 05/11/2016
Comments 11

Nr. 1 în mărirea penisului

Selen İpek 05/12/2016
Comments 23

środek nr 1 na powiększanie penisa

Selen İpek 05/12/2016
Comments 14

#1 povećanja penisa

Selen İpek 05/12/2016
Comments 14

# Zväčšenie penisu 1

Selen İpek 05/12/2016
Comments 14

alargamiento del pene Nº 1

Selen İpek 05/12/2016
Comments 22

ผลิตภัณฑ์เพิ่มขนาดอวัยวะเพศอันดับ 1

Selen İpek 05/12/2016
Comments 11

1 numaralı penis büyütme

Selen İpek 05/12/2016
Comments 12

sản phẩm kéo dài kích cỡ dương vật số 1

Selen İpek 05/12/2016
Comments 11

BLOGGERS ONLINE

and 136 more without avatar